کانون وکلای استان لرستان
اسامی وکلاء شیفت مستقر در واحد ارشاد و معاضدت قضایی

نوشته شده توسط مدیر سایت در تاریخ: 1399/05/31

اسامی وکلای شیفت مستقر در واحد ارشاد و معاضدت قضایی

       شنبه                                    1 /  6/  99             

  • 1-علي رستمي ساعت 8:30 تا 10:30
  • 2-فاطمه رشيديان دارايي ساعت 8:30 تا 10:30
  • 3-محمدمهدي رشنوساعت 8:30 تا 10:30
  • 4-عباس رضائي فولادوندساعت 10:30 تا 12:30
  • 5-محسن رضای مفردساعت 10:30 تا 12:30
  • 6-روح انگيز رفيعيساعت 10:30 تا 12:30
  • 7-عسگر محمدیانساعت 10:30 تا 12:30

     

         یک شنبه                        2 / 6 /  99                 

  • 8-لیلا شمسهساعت 8:30 تا 10:30
  • 9-فرانك روميانيساعت 8:30 تا 10:30
  • 10-سيده فاطمه نجفي ساعت 8:30 تا 10:30
  • 11-زهرا امامیساعت 10:30 تا 12:30
  • 12-پريسا زرينيساعت 10:30 تا 12:30
  • 13-صادق ساكيساعت 10:30 تا 12:30
  • 14-کبری محمدی ثابتساعت 10:30 تا 12:30

     

     

     

     

     

            دو شنبه                             3/ 6/  99       

        

  • 15-محمد ساكي نياساعت 8:30 تا 10:30
  • 16-خاتون سپه وندساعت 8:30 تا 10:30
  • 17-اعظم سپهوندساعت 8:30 تا 10:30
  • 18-اشرف چگنيساعت 10:30 تا 12:30
  • 19-مهدي اميريساعت 10:30 تا 12:30
  • 20-هايده بابائي رادساعت 10:30 تا 12:30
  • 21-جلال حیدر پورساعت 10:30 تا 12:30

     

       

        سه شنبه                                        4 / 6 /  99         

     

  • 22-پريسا سرداري ساعت 8:30 تا 10:30
  • 23-پريا محمديساعت 8:30 تا 10:30
  • 24-مهين سعادت مهرساعت 8:30 تا 10:30
  • 25-مصطفي سلطاني فردساعت 10:30 تا 12:30
  • 26-پريا سليمانيساعت 10:30 تا 12:30
  • 27-احسان ميرزاييساعت 10:30 تا 12:30
  • 28-نسرین کریمیساعت 10:30 تا 12:30

     

     

     

     

    چهار شنبه                                            5/  6/  99

  • 29-طيبه سليمانيساعت 8:30 تا 10:30
  • 30-زهرا مهرزادساعت 8:30 تا 10:30
  • 31-رضا ملكشاهيانساعت 8:30 تا 10:30
  • 32-محمد امرایی نسب ساعت 10:30 تا 12:30
  • 33-آزاده شاهي وندساعت 10:30 تا 12:30
  • 34-احمد بشارت فرساعت 10:30 تا 12:30
  • 35-سیده فاطمه موسوی ندروندساعت 10:30 تا 12:30

         

         پنج  شنبه                                      6/  6/  99

  • 36-محمد حسین شاکرمیساعت 8:30 تا 10:30
  • 37-ليلا شمسهساعت 8:30 تا 10:30
  • 38-آرش بختیاری ساعت 8:30 تا 10:30
  • 39-علي صفريساعت 10:30 تا 12:30
  • 40-سعید حیدریساعت 10:30 تا 12:30
  • 41-محمد محمديساعت 10:30 تا 12:30
  • 42-فریده فولادوندساعت 10:30 تا 12:30

     

     

     

     

     

     

     

     

    دوشنبه                                          10  / 6 /  99

  • 43-سيده عاطفه طباييساعت 8:30 تا 10:30
  • 44-حاتم عالي زاده امراييساعت 8:30 تا 10:30
  • 45-عيسي عباسي ساعت 8:30 تا 10:30
  • 46-زهرا عربانيساعت 10:30 تا 12:30
  • 47-مهوش بهرامی ساعت 10:30 تا 12:30
  • 48-حسن عسگري ساعت 10:30 تا 12:30
  • 49-مجيد حاتمي فيضيساعت 10:30 تا 12:30

     

     

     

    سه شنبه                                           11 /6 /  99

  • 50-حمید افشاری کیاساعت 8:30 تا 10:30
  • 51-شادي فاتحي پولادي ساعت 8:30 تا 10:30
  • 52-اشرف فاضليساعت 8:30 تا 10:30
  • 53-شهاب فراشيساعت 10:30 تا 12:30
  • 54-نصير فرخ نژاد ساعت 10:30 تا 12:30
  • 55-احمد رحیمی ساعت 10:30 تا 12:30
  • 56-بهمن امراييساعت 10:30 تا 12:30

     

     

     

     

     

     چهارشنبه                                        12/6 /99

  • 57-سميه فرزانساعت 8:30 تا 10:30
  • 58-مژگان مولايي ساعت 8:30 تا 10:30
  • 59-آزاده علی پوریساعت 8:30 تا 10:30
  • 60-فرهاد فرخنده پيساعت 10:30 تا 12:30
  • 61-نجميه فروزش نياساعت 10:30 تا 12:30
  • 62-علي فرهاديان ساعت 10:30 تا 12:30
  • 63-حمید گودرزی آرا ساعت 8:30 تا 10:30

     

     

    پنج  شنبه                                          13/6/99     

  • 64-فاطمه فلاح نژادساعت 8:30 تا 10:30
  • 65-جمشيد قادري ساعت 8:30 تا 10:30
  • 66-سامان اکبریساعت 8:30 تا 10:30
  • 67-فاطمه اسماعیلی ساعت 10:30 تا 12:30
  • 68-حمیدرضا فلاحیان ساعت 10:30 تا 12:30
  • 69-حسن رحمتيساعت 10:30 تا 12:3
  • 70-رضا جمشيدي ساعت 10:30 تا 12:30

     

     

     

     

     

     

     

    شنبه                                         15/6 /99

  • 71-احمد قلندر ساعت 8:30 تا 10:30
  • 72-ولي كاظميساعت 8:30 تا 10:30
  • 73-بهنام حسن زادهساعت 8:30 تا 10:30
  • 74-كورش كاظمي فردساعت 10:30 تا 12:30
  • 75-سجاد كريميساعت 10:30 تا 10:30
  • 76-سمیه آقایی پورساعت 10:30 تا 12:30
  • 77-فاطمه محمد پورساعت 10:30 تا 12:30

     

     

    یکشنبه                                           16/ 6/  99

  • 78-عزت اله كريميساعت 8:30 تا 10:30
  • 79-معصومه كرمپورساعت 8:30 تا 10:30
  • 80-محسن كوشكيساعت 8:30 تا 10:30
  • 81-گلناز كشوريساعت 10:30 تا 12:30
  • 82-فرانك كهزاديساعت 10:30 تا 12:30
  • 83-فاطمه باز گيرساعت 10:30 تا 12:30
  • 84-اعظم السلطان دولتشاهيساعت 8:30 تا 10:30

     

     

     

     

     

     

    دوشنبه                                      17/  6/  99

  • 85-مريم كشوريساعت 8:30 تا 10:30
  • 86-فاطمه سپهوند ساعت 8:30 تا 10:30
  • 87-حوا جودكيساعت 8:30 تا 10:30
  • 88-محمد نريماني ساعت 10:30 تا 12:30
  • 89-معصومه دهقان پورساعت 10:30 تا 12:30
  • 90-بيژن رحیمی کیاساعت 10:30 تا 12:30
  • 91-صبا تقي پوري ساعت 10:30 تا 12:30

     

     

     

    سه شنبه                                       18 / 6/  99

  • 92-فرزاد سپهوندساعت 8:30 تا 10:30
  • 93-فاطمه سرابيساعت 8:30 تا 10:30
  • 94-احسان ولی پور گودرزیساعت 8:30 تا 10:30
  • 95-سجاد مرادی ورمزیار ساعت 10:30 تا 12:30
  • 96-مهناز پدرامساعت 10:30 تا 12:30
  • 97-مجيد روشن زادهساعت 10:30 تا 12:30
  • 98-معصومه برنورساعت 10:30 تا 12:3

     

     

     

     

     

     

     

    چهارشنبه                                         19/6/99

  • 99-علي حسين خاني كلاه كجساعت 8:30 تا 10:30
  • 100-فرامرز محمديساعت 8:30 تا 10:30
  • 101-سميه نيازيانساعت 8:30 تا 10:30
  • 102-پروين كرديساعت 10:30 تا 12:30
  • 103-سيما حسنوندساعت 10:30 تا 12:30
  • 104-محمد نقی بیرانوند ساعت 10:30 تا 12:30
  • 105-مهدي الماسيانساعت 10:30 تا 12:30

     

     

     

    پنج شنبه                                           20/6/99

  • 106-حديث ولي پور گودرزيساعت 8:30 تا 10:30
  • 107-بهمن بختياري ساعت 8:30 تا 10:30
  • 108-گودرز بهرامي ارشدساعت8:30 تا 10:30
  • 109-محمد پايي زادهساعت 10:30 تا 12:30
  • 110-روح اله پاپيساعت 10:30 تا 12:30
  • 111-الهام بيرانوندساعت 10:30 تا 12:30
  • 112-نسرين مختاري كياساعت 10:30 تا 12:30

     

     

     

     

     

     

     

    شنبه                                              22/6 /  99

  • 113-محمدباقر خسرويساعت 8:30 تا 10:30
  • 114-مريم زنجفيلي ساعت 8:30 تا 10:30
  • 115-زينب ياوريساعت 8:30 تا 10:30
  • 116-مهدي حسنوندساعت 10:30 تا 12:30
  • 117-زينب حيدري ساعت 10:30 تا 12:30
  • 118-علی آزادی باغی ساعت 10:30 تا 12:30
  • 119-فاطمه كاكاوندساعت 10:30 تا 12:30

     

     

     

    یکشنبه                                        23/  6/  99

  • 120-سيده فاطمه موسويساعت 8:30 تا 10:30
  • 121-پوران مرادي صدرساعت 8:30 تا 10:30
  • 122-فرشته بيرانوند ساعت 8:30 تا 10:30
  • 123-كورش توكليساعت 30 :10 تا 12:30
  • 124-لیلا ناصر پورساعت 10:30 تا 12:30
  • 125-پروين بيرانوندساعت 10:30 تا 12:30
  • 126-معصومه نجفي تاريساعت 10:30 تا 12:30

     

     

     

     

     

     

    دو شنبه                                        24/ 6/  99

  • 127-وحدت کردعلیوند ساعت 8:30 تا 10:30
  • 128-نازنين پوررنگساعت 8:30 تا 10:30
  • 129-حسين رضا جمشيديساعت 8:30 تا 10:30
  • 130-سعيده دولتشاهيساعت 10:30 تا 12:30
  • 131-فرشاد حيدري ساعت 10:30 تا 12:30
  • 132-فرزانه تيمورپورساعت 10:30 تا 12:30
  • 133-حسين ولي پورساعت 10:30 تا 12:30

     

     

     

     

    سه شنبه                                          25/6/  99

     

  • 134-رحیم اصل مرزی زاده ساعت 8:30 تا 10:30
  • 135-احمدعلي دلفانساعت 8:30 تا 10:30
  • 136-محسن خرم اباديساعت 8:30 تا 10:30
  • 137-سميه كرداميرساعت 10:30 تا 12:30
  • 138-مرضیه میرزا خانی ساعت 10:30 تا 12:30
  • 139-رضا مختاري نژادساعت 10:30 تا 12:3
  • 140-برديا رحمتيساعت 10:30 تا 12:30

     

     

     

     

     

     

             

           چهار شنبه                                        26/6 /99

     

  • 141-حسن رضا گودرزي فرساعت 8:30 تا 10:30
  • 142-مريم ماكنعليساعت 8:30 تا 10:30
  • 143-داریوش هادی پورساعت 8:30 تا 10:30
  • 144-زهرا اسدی ساعت 10:30 تا 12:30
  • 145-سمیه هاشمی ساعت 10:30 تا 12:30
  • 146-فضل اله دالوندساعت 10:30 تا 12:30
  • 147-زهرا رحمان شاهيساعت 10:30 تا 12:30

     

     

             پنج شنبه                                           27/6/99

  • 148-عاطفه جعفری ساعت 8:30 تا 10:30
  • 149-آتينا امان اله بهاروندی ساعت 8:30 تا 10:30
  • 150-فردوس کرم الهی ساعت 8:30 تا 10:30
  • 151-ميرعباس باباعليساعت 10:30 تا 12:30
  • 152-صبا رضایی تبار ساعت 10:30 تا 12:30
  • 153-اکرم دارابیساعت 10:30 تا 12:30
  • 154-پرويز فتحيانساعت 10:30 تا 12:30

     

     

     

     

     

     

      شنبه                                           29/6/99

  • 155-زهرا اميديساعت 8:30 تا 10:30
  • 156-طيبه اكبريانساعت 8:30 تا 10:30
  • 157-رضا ياريساعت 8:30 تا 10:30
  • 158-سپیده نور محمدیان چگنیساعت 10:30 تا 12:30
  • 159-اعظم قادری نژادساعت 10:30 تا 12:30
  • 160-مژگان ويدافرساعت 10:30 تا 12:30
  • 161-حبيب دريكوندساعت 10:30 تا 12:30

     

     

    یکشنبه                                     30/6/99                   

  • 162-معصومه حسنوندساعت 8:30 تا 10:30
  • 163-مرتضي ملكشاهي نياساعت 8:30 تا 10:30
  • 164-محمدحسين خانيساعت 8:30 تا 10:30
  • 165-معصومه خيرالهيساعت 10:30 تا 12:30
  • 166-مصطفي سوريساعت 10:30 تا 12:30
  • 167-شهرام نظريساعت 10:30 تا 12:30
  • 168-مريم مختاري مطلقساعت 10:30 تا 12:30

     

     

     

     

     

     

     

     

                   دوشنبه                                      31/6/99

  • 169-كبري رحمان سالاري ساعت 8:30 تا 10:30
  • 170-زهرا نريمانيساعت 8:30 تا 10:30
  • 171-وحيدرضا سوريساعت 8:30 تا 10:30
  • 172-راضیه اصلانی حسین آباد ساعت 10:30 تا 12:30
  • 173-مجتبي سياهوشيساعت 10:30 تا 12:30
  • 174-سهراب طالبساعت 10:30 تا 12:30
  • 175-حجت الله نصيريساعت 10:30 تا 12:3

 

 

 

 

 

 

 

 

تذکر: حضور وکیل محترم طبق برنامه زمان بندی شده الزامیست و عدم حضور به منزله تخلف بوده و مطابق دستورالعمل برخورد خواهد شد.

  

نظرات کاربران


نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی