کانون وکلای استان لرستان
حضور در واحد ارشاد و معاضدت قضایی

نوشته شده توسط مدیر سایت در تاریخ: 1398/02/31

اسامی وکلای شیفت مستقر در واحد ارشاد و معاضدت قضایی

   چهارشنبه                                    1 /  3/  98             

 

  • 1-علي رستمي ساعت 8:30 تا 10:30
  • 2-فاطمه رشيديان دارايي ساعت 8:30 تا 10:30
  • 3-محمدمهدي رشنوساعت 8:30 تا 10:30
  • 4-عباس رضائي فولادوندساعت 8:30 تا 10:30
  • 5-پگاه رضاييساعت 10:30 تا 12:30
  • 6-حسين رضائي نژادساعت 10:30 تا 12:30
  • 7-روح انگيز رفيعيساعت 10:30 تا 12:30
  • 8-باقر نقدي ساعت 10:30 تا 12:30
  • 9-مليحه حيدريساعت 10:30 تا 12:30

      پنج شنبه                                2 / 3 /  98                 

  • 10-مجيد روشن زادهساعت 8:30 تا 10:30
  • 11-فرانك روميانيساعت 8:30 تا 10:30
  • 12-سيده فاطمه نجفيساعت 8:30 تا 10:30
  • 13-بهروز زارعي ونوولساعت 8:30 تا 10:30
  • 14-پريسا زرينيساعت 10:30 تا 12:30
  • 15-صادق ساكيساعت 10:30 تا 12:30
  • 16-مريم زنجفيلي ساعت 10:30 تا 12:30
  • 17-لیلا ناصر پورساعت 10:30 تا 12:30
  • 18-جبار ديركوند ساعت 10:30 تا 12:30

     

     

     

               شنبه                             4 / 3 /  98            

  • 19-محمد ساكي نياساعت 8:30 تا 10:30
  • 20-خاتون سپه وندساعت 8:30 تا 10:30
  • 21-اعظم سپهوندساعت 8:30 تا 10:30
  • 22-اشرف چگنيساعت 8:30 تا 10:30
  • 23-مهدي اميريساعت 10:30 تا 12:30
  • 24-هايده بابائي رادساعت 10:30 تا 12:30
  • 25-مژگان ويدافرساعت 10:30 تا 12:30
  • 26-مرتضي ملكشاهي نياساعت 10:30 تا 12:30
  • 27-محمدحسين خانيساعت 10:30 تا 12:30
  • 28-معصومه خيرالهيساعت 10:30 تا 12:30

     

            دوشنبه                                       6 / 3 /  98         

  • 29-پريسا سرداري ساعت 8:30 تا 10:30
  • 30-پريا محمديساعت 8:30 تا 10:30
  • 31-مهين سعادت مهرساعت 8:30 تا 10:30
  • 32-تيمور سلاطيساعت 8:30 تا 10:30
  • 33-مصطفي سلطاني فردساعت 10:30 تا 12:30
  • 34-پريا سليمانيساعت 10:30 تا 12:30
  • 35-احسان ميرزاييساعت 10:30 تا 12:30
  • 36-محسن خرم اباديساعت 10:30 تا 12:30
  • 37-سهراب طالبساعت 10:30 تا 12:30

     

     

     

              سه شنبه                                             7/  3/  98

  • 38-طيبه سليمانيساعت 8:30 تا 10:30
  • 39-مصطفي سوريساعت 8:30 تا 10:30
  • 40-آزاده شاهي وندساعت 8:30 تا 10:30
  • 41-منصور شجاعيساعت 8:30 تا 10:30
  • 42-وحيدرضا سوريساعت 8:30 تا 10:30
  • 43-فضل اله شايان نصر ساعت 10:30 تا 12:30
  • 44-مجتبي سياهوشيساعت 10:30 تا 12:30
  • 45-شهرام نظريساعت 10:30 تا 12:30
  • 46-زينب دريكوندساعت 10:30 تا 12:30
  • 47-محمدباقر خسرويساعت 10:30 تا 12:30

             چهارشنبه                                              8/  3/  98

  • 48-محمد حسين شاكرميساعت 8:30 تا 10:30
  • 49-ليلا شمسهساعت 8:30 تا 10:30
  • 50-بهمن شكريانساعت 8:30 تا 10:30
  • 51-وحيده شيرپورساعت 8:30 تا 10:30
  • 52-علي صفريساعت 10:30 تا 12:30
  • 53-شورانگيز صدراساعت 10:30 تا 12:30
  • 54-محمد محمديساعت 10:30 تا 12:30
  • 55-سپيده ميردريكونديساعت 10:30 تا 12:30
  • 56-زهرا پيرداده بيرانوندساعت 10:30 تا 12:30

     

     

     

     

    پنجشنبه                                          9 /3 /  98

  • 57-سيده عاطفه طباييساعت 8:30 تا 10:30
  • 58-حاتم عالي زاده امراييساعت 8:30 تا 10:30
  • 59-شهناز عالي پور چولانيساعت 8:30 تا 10:30
  • 60-عيسي عباسي ساعت 8:30 تا 10:30
  • 61-زهرا عربانيساعت 8:30 تا 10:30
  • 62-مهوش بهرامی ساعت 10:30 تا 12:30
  • 63-حسن عسگري ساعت 10:30 تا 12:30
  • 64-حجت الله نصيريساعت 10:30 تا 12:30
  • 65-مريم مختاري مطلقساعت 10:30 تا 12:30
  • 66-حبيب دريكوندساعت 10:30 تا 12:30

    شنبه                                            11/3 /  98

  • 67-حمید افشاری کیاساعت 8:30 تا 10:30
  • 68-شادي فاتحي پولادي ساعت 8:30 تا 10:30
  • 69-پرويز فتحيانساعت 8:30 تا 10:30
  • 70-اشرف فاضليساعت 8:30 تا 10:30
  • 71-شهاب فراشيساعت 8:30 تا 10:30
  • 72-نصير فرخ نژاد ساعت 10:30 تا 12:30
  • 73-محمدصادق داوديساعت 10:30 تا 12:30
  • 74-كبري رحمان سالاريساعت 10:30 تا 12:30
  • 75-حسين همت پور فرخيساعت 10:30 تا 12:30
  • 76-زهرا نريمانيساعت 10:30 تا 12:30
  • 77-فضل اله دالوندساعت 10:30 تا 12:30

     

     

     

     

    یکشنبه                                        12/3 /98

  • 78-سميه فرزانساعت 8:30 تا 10:30
  • 79-مژگان مولاييساعت 8:30 تا 10:30
  • 80-زهرا معتمدي ساعت 8:30 تا 10:30
  • 81-فرهاد فرخنده پيساعت 8:30 تا 10:30
  • 82-نجميه فروزش نياساعت 8:30 تا 10:30
  • 83-علي فرهاديان ساعت 10:30 تا 12:30
  • 84-جبار ديركوند ساعت 10:30 تا 12:30
  • 85-زهرا رحمان شاهيساعت 10:30 تا 12:30
  • 86-برديا رحمتيساعت 10:30 تا 12:30
  • 87-حسين ولي پورساعت 10:30 تا 12:30

     

    دوشنبه                                            13/3/98     

  • 88-فاطمه فلاح نژادساعت 8:30 تا 10:30
  • 89-اسفنديار مريديساعت 8:30 تا 10:30
  • 90-سالار فولادوندساعت 8:30 تا 10:30
  • 91-جمشيد قادريساعت 8:30 تا 10:30
  • 92-سامان اکبریساعت 10:30 تا 12:30
  • 93-فاطمه اسماعیلی ساعت 10:30 تا 12:30
  • 94-شهره رحيميان ناوكشساعت 10:30 تا 12:30
  • 95-حسن رحمتيساعت 10:30 تا 12:30
  • 96-معصومه نجفي تاريساعت 10:30 تا 12:30

     

     

     

     

    شنبه                                                  18/3/98

  • 97-زهرا حاجي زادهساعت 8:30 تا 10:30
  • 98-ولي كاظميساعت 8:30 تا 10:30
  • 99-بهنام حسن زادهساعت 8:30 تا 10:30
  • 100-كورش كاظمي فردساعت 8:30 تا 10:30
  • 101-سجاد كريميساعت 8:30 تا 10:30
  • 102-فرهاد نشاط فرساعت 10:30 تا 12:30
  • 103-فاطمه كاكاوندساعت 10:30 تا 12:30
  • 104-نسرين مختاري كياساعت 10:30 تا 12:30
  • 105-شهره رحيميان ناوكشساعت 10:30 تا 12:30
  • 106-حسن رحمتيساعت 10:30 تا 12:30
  • 107-مجيد حاتمي فيضيساعت 10:30 تا 12:30

    یکشنبه                                           19/ 3/  98

  • 108-عزت اله كريميساعت 8:30 تا 10:30
  • 109-معصومه كرمپورساعت 8:30 تا 10:30
  • 110-محسن كوشكيساعت 8:30 تا 10:30
  • 111-گلناز كشوريساعت 8:30 تا 10:30
  • 112-فرانك كهزاديساعت 8:30 تا 10:30
  • 113-فاطمه باز گيرساعت 10:30 تا 12:30
  • 114-مهدي الماسيانساعت 10:30 تا 12:30
  • 115-معصومه برنورساعت 10:30 تا 12:30
  • 116-ميرعباس باباعليساعت 10:30 تا 12:30
  • 117-شيما بهاروندساعت 10:30 تا 12:30
  • 118-احیاء حسین زاده ساعت 10:30 تا 12:30

     

     

     

    دوشنبه                                      20/  3 /  98

  • 119-روح انگيز رفيعيساعت 8:30 تا 10:30
  • 120-باقر نقديساعت 8:30 تا 10:30
  • 121-مريم كشوريساعت 8:30 تا 10:30
  • 122-سيده فاطمه موسوي ندروندساعت 8:30 تا 10:30
  • 123-فاطمه سپهوند ساعت 8:30 تا 10:30
  • 124-حوا جودكيساعت 10:30 تا 12:30
  • 125-محمد نريمانيساعت 10:30 تا 12:30
  • 126-معصومه دهقان پورساعت 10:30 تا 12:30
  • 127-بيژن رحمي الوارساعت 10:30 تا 12:30
  • 128-صبا تقي پوريساعت 10:30 تا 12:30

     

    سه شنبه                                      21/ 3/  98

  • 129-داریوش هادی پورساعت 8:30 تا 10:30
  • 130-بهمن امراييساعت 8:30 تا 10:30
  • 131-زهرا اميديساعت 8:30 تا 10:30
  • 132-طيبه اكبريانساعت 8:30 تا 10:30
  • 133-فرزاد سپهوندساعت 8:30 تا 10:30
  • 134-فاطمه سرابيساعت 8:30 تا 10:30
  • 135-پرويز سهل الدينساعت 10:30 تا 12:30
  • 136-شهناز ميرزائي ساعت 10:30 تا 12:30
  • 137-معصومه نجفي تاريساعت 10:30 تا 12:30
  • 138-مهناز پدرامساعت 10:30 تا 12:30
  • 139-حسين همت پور فرخيساعت 10:30 تا 12:30
  • 140-جمشيد قادريساعت 10:30 تا 12:30

     

     

    چهار شنبه                                      22/3/98

  • 141-علي حسين خاني كلاه كجساعت 8:30 تا 10:30
  • 142-اعظم السلطان دولتشاهيساعت 8:30 تا 10:30
  • 143-فرامرز محمديساعت 8:30 تا 10:30
  • 144-سميه نيازيانساعت 8:30 تا 10:30
  • 145-پروين كرديساعت 8:30 تا 10:30
  • 146-سيما حسنوندساعت 10:30 تا 12:30
  • 147-محمد حسنوندساعت 10:30 تا 12:30
  • 148-معصومه حسنوندساعت 10:30 تا 12:30
  • 149-فاطمه سپهوند ساعت 10:30 تا 12:30
  • 150-ليلا بهراميساعت 10:30 تا 12:30

     

    پنجشنبه                                         23/3/98

     

  • 151-بهروز بهرامي كن كبودساعت 8:30 تا 10:30
  • 152-حديث ولي پور گودرزيساعت 8:30 تا 10:30
  • 153-بهمن بختياري ساعت 8:30 تا 10:30
  • 154-پروانه بهارونديساعت 8:30 تا 10:30
  • 155-گودرز بهرامي ارشدساعت 10:30 تا 12:30
  • 156-محمد پايي زادهساعت 10:30 تا 12:30
  • 157-روح اله پاپيساعت 10:30 تا 12:30
  • 158-الهام بيرانوندساعت 10:30 تا 12:30

     

     

     

    شنبه                                              25/3 /  98

     

  • 159-عبدالسعيد الماسيانساعت 8:30 تا 10:30
  • 160-آتينا امان اله بهارونديساعت 8:30 تا 10:30
  • 161-نسرين مختاري كياساعت8:30 تا 10:30
  • 162-مريم زنجفيلي ساعت 8:30 تا 10:30
  • 163-زينب ياوريساعت 10:30 تا 12:30
  • 164-سعید پرتوي رادساعت 10:30 تا 12:30
  • 165-فاطمه محمد پورساعت 10:30 تا 12:30
  • 166-مهدي حسنوندساعت 10:30 تا 12:30
  • 167-زينب حيدري ساعت 10:30 تا 12:30

     

     

    یکشنبه                                        26/  3/  98

  • 168-حسن رضا گودرزي فرساعت 8:30 تا 10:30
  • 169-مريم ماكنعليساعت 8:30 تا 10:30
  • 170-سيده فاطمه موسويساعت 8:30 تا 10:30
  • 171-پوران مرادي صدرساعت 8:30 تا 10:30
  • 172-فرشته بيرانوندساعت 8:30 تا 10:30
  • 173-كورش توكليساعت 10:30 تا 12:30
  • 174-لیلا ناصر پورساعت 10:30 تا 12:30
  • 175-سيده اكرم موسويساعت 10:30 تا 12:30
  • 176-پروين بيرانوندساعت 10:30 تا 12:30

     

     

     

    دوشنبه                                             27/ 3/  98

     

  • 177-فاطمه فلاح نژادساعت 8:30 تا 10:30
  • 178-اسفنديار مريديساعت 8:30 تا 10:30
  • 179-سالار فولادوندساعت 8:30 تا 10:30
  • 180-نازنين پوررنگساعت 8:30 تا 10:30
  • 181-حسين رضا جمشيديساعت 10:30 تا 12:30
  • 182-سعيده دولتشاهيساعت 10:30 تا 12:30
  • 183-يزدان قنبري زرد سوارساعت 10:30 تا 12:30
  • 184-فرشاد حيدريساعت 10:30 تا 12:30

     

    سه شنبه                                            28/3 /  98

     

  • 185-حمید گودرزی آرا ساعت 8:30 تا 10:30
  • 186-فرناز وارستهساعت 8:30 تا 10:30
  • 187-احمدعلي دلفانساعت 8:30 تا 10:30
  • 188-ولي كاظميساعت 8:30 تا 10:30
  • 189-سميه كرداميرساعت 10:30 تا 12:30
  • 190-كورش كاظمي فردساعت 10:30 تا 12:30
  • 191-سجاد كريميساعت 10:30 تا 12:30
  • 192-مرضیه میرزا خانی ساعت 10:30 تا 12:30

     

     

     

     

     

    چهار شنبه                                                29/ 3 /  98

     

  • 193-فرزانه تيمورپورساعت 8:30 تا 10:30
  • 194-مجيد جوزائي ساعت 8:30 تا 10:30
  • 195-زهرا جمعه زادهساعت 8:30 تا 10:30
  • 196-سپيده ميردريكونديساعت 8:30 تا 10:30
  • 197-رضا مختاري نژادساعت 8:30 تا 10:30
  • 198-ليلا بيرانوندساعت 10:30 تا 12:30
  • 199-رضا جمشيدي ساعت 10:30 تا 12:30
  • 200-علی آزادی باغی ساعت 10:30 تا 12:30
  • 201-فردوس کرم الهی ساعت 10:30 تا 12:30
  • 202-فریده فولادوندساعت 10:30 تا 12:30

     

    پنج شنبه                                          30/  3/  98

  • 203-زهرا مهرزادساعت 8:30 تا 10:30
  • 204-رضا ملكشاهيانساعت 8:30 تا 10:30
  • 205-مرتضي مختاري فرساعت 8:30 تا 10:30
  • 206-صبا رضایی تبار ساعت 10:30 تا 12:30
  • 207-زهرا اسدی ساعت 10:30 تا 12:30
  • 208-مهدیه خوشنام وند ساعت 10:30 تا 12:30
  • 209-رضا ياريساعت 10:30 تا 12:30
  • 210-سپیده نور محمدیان چگنیساعت 10:30 تا 12:30
  • 211-اعظم قادری نژادساعت 10:30 تا 12:30

 

تذکر: حضور وکیل محترم طبق برنامه زمان بندی شده الزامیست و عدم حضور به منزله تخلف بوده و مطابق دستورالعمل برخورد خواهد شد.

نظرات کاربران


نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی